/07.06.2026/
Jak spędziliście Dzień Dziecka? My, czyli uczniowie klasy 7b, jak zwykle ciekawie, radośnie i beztrosko! Popłynęliśmy w rejs statkiem po Kisajnie. To już u nas tradycja. Takie rejsy odbywamy na początku każdego roku szkolnego i tuż przed wakacjami, czyli na tydzień, dwa przed zakończeniem roku. Lubimy zwłaszcza tę drugą opcję, bo cieszy nas perspektywa dwumiesięcznego odpoczynku od szkoły, ciepłych, słonecznych dni i cudownego, wakacyjnego nicnierobienia. Mieliśmy tego namiastkę właśnie 1 czerwca, kiedy to wylegując się w słońcu na pokładzie statku, snuliśmy wakacyjne plany, podziwialiśmy mazurskie widoki i po prostu cieszyliśmy się swoim towarzystwem. A po skończonym rejsie na plaży przy hotelu „Europa” mogliśmy wspólnie pograć w piłkę, wystawić twarz do słońca, a potem uraczyć się znakomitą, prawdziwie włoską pizzą. To był naprawdę udany Dzień Dziecka!
