/20.12.2025/
W ostatni dzień przed świętami Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy wspólną Wigilię. Usiedliśmy przy stole zastawionym wigilijnymi smakołykami zrobionymi przez rodziców. Śpiewaliśmy kolędy, rozmawialiśmy… Niektórzy opowiadali o tym, jak w ich rodzinach przebiegają Święta Bożego Narodzenia. Mieliśmy też czas na utrwalenie zwyczajów świątecznnych oraz zabawy. Atmosfera była bardzo wesoła i miło spędziliśmy ten przedświąteczny czas.Wszystkim życzymy - WESOŁYCH ŚWIĄT!
