/28.11.2025/
Drodzy Uczniowie,
przypominamy, że w czasie przerw obowiązuje całkowity zakaz opuszczania budynku szkoły. Zasada ta została wprowadzona w trosce o Wasze bezpieczeństwo oraz komfort wszystkich osób przebywających na terenie placówki.
Jednocześnie prosimy o zmianę obuwia na szkolne, zgodnie z obowiązującymi zasadami. Dzięki temu dbamy o czystość i porządek w naszym wspólnym otoczeniu.
Dziękujemy za zrozumienie i stosowanie się do zasad.
Dyrekcja Szkoły



Mimo wszystko wracaliśmy w doskonałych humorach! W drodze powrotnej w autokarze Pani Justyna zorganizowała nam znakomitą zabawę polegającą na rozwiązywaniu różnych quizów, np. z dziedziny geografii, historii, motoryzacji czy historii futbolu. Emocji, zabawy i radości było co niemiara! Podróż upłynęła nam szybko i przyjemnie! A do wrażeń z wycieczki na pewno jeszcze będziemy powracać